STATISTIKA KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY

ADRESÁŘ KULTURNÍCH ZAŘÍZENÍ - aktualizace podzim 2019

NÁZEV ZPRAVODAJSKÉ JEDNOTKY ULICE ČÍSLO OBEC
Kraj Hl.m. Praha


Asociace bulharských spolků v ČR Americká 744/28 Praha 2
Divadlo Gong-kulturní a vzdělávací společenské centrum Jandova 207/4 Praha 9-Vysočany
KD Mlejn Kovářova 1615/4 Praha 5
KULTURNÍ CENTRUM ,,12" Jordana Jovkova 3427/20 Praha 4-Modřany
Kulturní centrum Horní Počernice Votuzská 379/11 Praha 20-Horní Počernice
Kulturní centrum Prahy 5 (KK Poštovka) Zahradníčkova 1118/2 Praha 5-Košíře
Kulturní dům Barikádníků Saratovská 20 Praha 10
Kulturní Jižní Město (KC Zahrada + KC Chodovská tvrz) Malenická 1784/2 Praha 4
Kulturní středisko Průhon Socháňova 1220/27 Praha 6-Řepy
Mč Praha 16 ( KS Radotín) Nám. Osvoboditelů 44 Praha 5-Radotín
MeetFactory (Mezinárodní centrum současného umění) Ke Sklárně 3213/15 Praha 5
Multikulturní centrum Praha Náplavní 1 Praha 2
Řecká obec Vocelova 602/3 Praha 2
Servisní středisko pro správu svěřeného majeku MČ Praha 8 (KD Krakov) Těšínská 600 Praha 8-Bohnice
Servisní středisko pro správu svěřeného majetku MČ Praha 8 (KD Ládví) U Synagogy 236/2 Praha 8
Sklep sobě Jasná I 1181/6 Praha 4-Braník
Spolek Němců a přátel německé kultury v ČR Vocelova 602/3 Praha 2
Spolok Detvan Vocelova 602/3 Praha 2
Studio Citadela Klimentská 1210/16 Praha 1
4-Volnočasová - sport a kultura pro Prahu 4 Novodvorská 434/149 Praha 10
Středočeský kraj


Badys Komenského 1182 Rudná
Bašť se baví Obecní 126 Bašť
Buštěhrad sobě Starý Hrad 11.II Buštěhrad
KLUB Mn. Hradiště Masarykovo náměstí 299 Mnichovo Hradiště
Kultura města Mladá Boleslav Dukelská 1093 Mladá Boleslav
Kulturní a informační centrum Benešov Na Karlově 2064 Benešov
Kulturní a informační centrum města Sadská Palackého nám. 257 Sadská
Kulturní a společenské středisko Lužec nad Vltavou 9. května 92 Lužec nad Vltavou
Kulturní a společenské středisko v Kralupech nad Vltavou Nám. J. Seiferta 706 Kralupy nad Vltavou-Lobeček
Kulturní centrum Kamenice Ringhofferovo nám. 434 Kamenice
Kulturní centrum Labuť Říčany 17. listopadu 214 Říčany
Kulturní centrum Rakovník Na Sekyře 2377 Rakovník
Kulturní dům Blaník Komenského 22 Vlašim
Kulturní dům Čelákovice Sady 17. listopadu 1380/6 Čelákovice
Kulturní dům Josefa Suka Sedlčany Havlíčkova 514 Sedlčany
Kulturní středisko Dobříš Mírové nám. 68 Dobříš
Kulturní středisko města Pečky Tř. Jana Švermy 255 Pečky
Kulturní zařízení města Slaného (Městské centrum Grand) Wilsonova 575/3 Slaný
Mělnické kulturní centrum U Sadu 323 Mělník
Město Bakov nad Jizerou (Městská knihovna) Mírové nám. 84 Bakov nad Jizerou
Město Březnice-odbor kultury Náměstí 11 Březnice
Město Bystřice (Kulturní středisko) Ješutovo nám. 13 Bystřice
Město Český Brod (KD Svět) Husovo náměstí 70 Český Brod
Město Jesenice (Kulturní dům) Mírové náměstí 368 Jesenice u Rakovníka
Město Jílové u Prahy (Kulturní centrum) Masarykovo nám. 194 Jílové u Prahy
Město Klecany Do Klecánek 52 Klecany
Město Kostelec nad Černými lesy-oddělení kultury Nám. Smiřických 53 Kostelec nad Černými lesy
Město Městec Králové (Kulturní dům) Náměstí Republiky 1 Městec Králové
Město Mníšek pod Brdy (Městské kulturní středisko) Dobříšská 56 Mníšek pod Brdy
Město Neveklov Náměstí Jana Heřmana 80 Neveklov
Město Nové Strašecí Komenského nám. 201 Nové Strašecí
Město Odolena Voda-Kulturní komise Rady města Odolena Voda Dolní náměstí 14 Odolena Voda
Město Rožďalovice Náměstí 93 Rožďalovice
Město Rožmitál pod Tremšínem (Kulturní klub) Náměstí 23 Rožmitál pod Tremšínem
Město Řevnice (Městské kulturní středisko) Mníšecká 29 Řevnice
Město Sedlec-Prčice Nám. 7. května 62 Sedlec-Prčice
Město Smečno Nám.T.G.Masaryka 12 Smečno
Město Stochov (Kulturní zařízení města) J. Šípka 486 Stochov
Městská kulturní zařízení Bělá pod Bezdězem Masarykovo nám. 140 Bělá pod Bezdězem
Městské kulturní centrum Hořovice Vrbnovská 30/1 Hořovice
Městské kulturní centrum Poděbrady Jiřího náměstí 1 Poděbrady
Městský společenský dům v Kolíně Zámecká 109 Kolín
Městys Cerhenice Školská 444 Cerhenice
Městys Davle Na Náměstí 63 Davle
Městys Jince (Společenské centrum Josefa Slavíka) Čsl. dělostřelců 172 Jince
Městys Pavlíkov (KD) čp. 185 Pavlíkov
Městys Senomaty Náměstí Karla Buriana 55 Senomaty
Městys Slabce (Kulturní dům) čp. 28 Slabce
Místní kulturní středisko Stará Huť Karla Čapka 430 Stará Huť
Mukařov-sko (Komunitní centrum Mukařov) Na Dolách 4 Mukařov
Nymburské kulturní centrum Palackého třída 449 Nymburk
Obec Běleč (Kulturní dům) Dukelská 64 Běleč
Obec Byšice Tyršovo nám. 153 Byšice
Obec Dolní Kralovice (Kulturní zařízení) Nám. L. Svobody 6 Dolní Kralovice
Obec Holubice (Kulturní dům) čp. 175 Holubice
Obec Hudlice Jungmannova 355 Hudlice
Obec Chocerady čp. 267 Chocerady
Obec Jirny (Kulturní dům) Brandýská 9 Jirny
Obec Kačice Masarykova 20 Kačice
Obec Kamenný Přívoz čp. 285 Kamenný Přívoz
Obec Libice nad Cidlinou (Kulturní dům) Husova 4 Libice nad Cidlinou
Obec Mělnické Vtelno (Kulturní centrum KOSTEL) Mělnická 49 Mělnické Vtelno
Obec Mratín Kostelecká 131 Mratín
Obec Nelahozeves (Kulturní dům) Školní 3 Nelahozeves
Obec Nučice (Lidový dům) Kubrova 31 Nučice
Obec Obříství Svatopluka Čecha 40 Obříství
Obec Ohrobec U Rybníků 6 Ohrobec
Obec Olbramovice čp. 158 Olbramovice-Ves
Obec Petrovice (KD) čp. 26 Petrovice
Obec Pchery Humny 333 Pchery
Obec Průhonice Květnové náměstí 73 Průhonice
Obec Roztoky čp. 128 Roztoky
Obec Řevničov Karlovarská 98 Řevničov
Osvětová beseda Dobřichovice Nová cesta 61 Dobřichovice
Osvětová beseda Kosmonosy Pod koupalištěm 716 Kosmonosy
Sdružená obec baráčníků pro Dolní Bousov a okolí Na Salabce 1384 Mnichovo Hradiště
Senohrabská beseda Školní 378 Senohraby
South East-liaison Na Sídlišti III 411 Průhonice
Společenský dům Neratovice Nám. Republiky 1399 Neratovice
Společenský klub Zdice Husova 369 Zdice
Spolek Zaedno Zlonínská 257 Mratín
Žehrovák Žilinská 17 Kamenné Žehrovice
ŽUMPA Nová 341 Nučice
Jihočeský kraj


Centrum kultury a vzdělávání Blatná Nám. Míru 212 Blatná
Centrum kultury města Písek Nám. 1. máje 1605 Písek
Dům kultury Milevsko Nádražní 846 Milevsko
Ing. Vladimír Pecka- Kulturní centrum Jitka Řečička 753/III Jindřichův Hradec
Kulturní a informační centrum města Velešína Družstevní 596 Velešín
Kulturní a informační služby města Prachatice Horní 170 Prachatice
Kulturní a okrašlovací spolek Čkyně čp. 2 Čkyně
Kulturní dům (Veselí nad Lužnicí) Tř. Čs. armády 560 Veselí nad Lužnicí
Kulturní dům města Soběslavi Jirsíkova 34 Soběslav I.
Kulturní středisko města Bechyně U Nádraží 602 Bechyně
Město Bavorov (Kulturní dům) Náměstí Míru 1 Bavorov
Město Borovany-kulturní oddělení Žižkovo nám. 107 Borovany
Město České Velenice (Kulturní dům Beseda) Revoluční 228 České Velenice
Město Dačice (KD Beseda) Krajířova 27/I Dačice
Město Horní Planá (Kulturní a informační centrum) Náměstí 8 Horní Planá
Město Jindřichův Hradec (Kulturní dům Střelnice) Klášterská 135/II Jindřichův Hradec
Město Kaplice (KIC Kaplice) Linecká 305 Kaplice
Město Kardašova Řečice (KD) Nám. Jaromíra Hrubého 64 Kardašova Řečice
Město Lišov Tř. 5. května 139 Lišov
Město Lomnice nad Lužnicí (Informační a kulturní středisko) Nám. 5. května 130 Lomnice nad Lužnicí
Město Mladá Vožice (Kulturní dům) Žižkovo nám. 80 Mladá Vožice
Město Nová Bystřice Mírové nám. 58 Nová Bystřice
Město Nová Včelnice Komenského 386 Nová Včelnice
Město Nové Hrady (Kulturní a informační centrum) Nám. Republiky 46 Nové Hrady
Město Rudolfov (Hornické muzeum) Hornická 10.I Rudolfov
Město Sedlice Náměstí T. G. Masaryka 28 Sedlice
Město Slavonice Horní náměstí 525 Slavonice
Město Třeboň-odbor kultury a cestovního ruchu Palackého nám. 46 Třeboň
Město Volary (Kulturně informační centrum) Náměstí 25 Volary
Město Vyšší Brod (Městské kulturní zařízení) Náměstí Míru 250 Vyšší Brod
Městské centrum kultury a vzdělávání (Týn nad Vltavou) Tyršova 424 Týn nad Vltavou
Městské kulturní středisko (Strakonice) Mírová 831 Strakonice
Městské kulturní středisko Protivín Mírová 337 Protivín
Městské kulturní středisko Trhové Sviny Sídliště 710 Trhové Sviny
Městské kulturní středisko Vimperk Johnova 226/2 Vimperk
Městské kulturní středisko Vodňany Zeyerovy sady 963 Vodňany
Městské středisko kultury a sportu (Sezimovo Ústí) Náměstí Tomáše Bati 701 Sezimovo Ústí II
Městys Dolní Bukovsko (Obecní kulturní zařízení) Jiráskovo náměstí 67 Dolní Bukovsko
Městys Lhenice (Kulturní zařízení obce) Školní 124 Lhenice
Městys Malšice (Kulturní dům) čp. 131 Malšice
Obec Benešov nad Černou čp. 126 Benešov nad Černou
Obec Loučovice (Dům kultury) čp. 51 Loučovice
Obec Roudné Roudenská 120 Roudné
Obec Srubec Ledenická-Škarda 92 Srubec
Sinfonie (KC Panorama) Masarykova 974 Hluboká nad Vltavou
Volyňská kultura Nám. Svobody 41 Volyně
Z.s. ACTIV Veselská 688 Týn nad Vltavou
Plzeňský kraj


DOMINIK CENTRUM Dominikánská 3 Plzeň
Jan Adamec-Kulturní dům Strakonická 107 Horažďovice
JOHAN Havířská 933/11 Plzeň
Kulturní a komunitní centrum Přeštice Masarykovo nám. 311 Přeštice
Město Bezdružice (Kulturní dům) ČSA 196 Bezdružice
Město Hostouň (Kulturní dům) Dobrohostova 110 Hostouň
Město Hrádek (Dům kultury města Hrádek)) Nám. 8. května 145 Hrádek
Město Kasejovice (Kulturně společenské centrum) čp. 98 Kasejovice
Město Kašperské Hory (Městské kulturní a informační středisko) Náměstí 1 Kašperské Hory
Město Manětín čp. 89 Manětín
Město Mirošov Nám. Míru 53 Mirošov
Město Nepomuk (Kulturní a informační centrum) Nám. A. Němejce 63 Nepomuk
Město Nýřany (Společenské a kulturní centrum) Revoluční 1071 Nýřany
Město Planá (MěKS) Náměstí Svobody 1 Planá
Město Plasy Plzeňská 285 Plasy
Město Poběžovice (Městské kulturní a informační středisko) Nám. Míru 210 Poběžovice
Město Radnice (KD U Růže) Nám. Kašpara Šternberka 363 Radnice
Město Spálené Poříčí Nám. Svobody 132 Spálené Poříčí
Město Staňkov Nám. T.G. Masaryka 35 Staňkov
Město Starý Plzenec (K-Centrum, městská knihovna) Smetanova 932 Starý Plzenec
Město Švihov (Kulturní dům) E. Beneše 38 Švihov
Městské kulturní středisko Dobřany Náměstí T.G.M. 5 Dobřany
Městské kulturní středisko Holýšov Americká 516 Holýšov
Městské kulturní středisko Klatovy Domažlická 767 Klatovy
Městské kulturní středisko Kralovice Na Palcátech 352 Kralovice
Městské kulturní středisko Lidový dům Blovice Bělohrobského 78 Blovice
Městské kulturní středisko Modrá hvězda Kdyně Náměstí 136 Kdyně
Městské kulturní středisko Tachov Nám. Republiky 85 Tachov
Městské kulturní středisko v Domažlicích Nám. Míru 51 Domažlice
Městské kulturní středisko ve Stříbře Benešova 587 Stříbro
Městské kulturní zařízení Horšovský Týn Nám. Republiky 105 Horšovský Týn
Městys Chodová Planá (Kulturní dům) Pohraniční stráže 129 Chodová Planá
Městys Klenčí pod Čerchovem (Osvětová beseda) čp. 118 Klenčí pod Čerchovem
Obec Břasy (KIC K21) čp. 350 Břasy 1
Obec Heřmanova Huť (Spolkový dům) Revoluční 49 Heřmanova Huť
Obec Chotěšov (Osvětová beseda) Plzeňská 88 Chotěšov
Obec Nezvěstice-kulturní komise čp. 277 Nezvěstice
Obec Příchovice (Kulturní dům) čp. 37 Příchovice
Obec Staré Sedliště čp. 359 Staré Sedliště
Spolek Němců v Čechách Plachtín 57 Nečtiny
Sušické kulturní centrum - SIRKUS Příkopy 178 Sušice
Karlovarský kraj


Dům kultury Ostrov Mírové nám. 733 Ostrov
Kulturní a společenské středisko Chodov Nám. ČSM 1022 Chodov
Město Abertamy (IC Abertamy) Farní 2 Abertamy
Město Bochov Náměstí Míru 1 Bochov
Město Březová (Kulturní dům a Multifunkční centrum) Nám. Míru 230 Březová
Město Luby (Městské kulturní středisko) Náměstí 5. května 164 Luby
Město Nová Role Chodovská 236 Nová Role
Město Plesná-odbor kultury (Kulturní dům) Nám.Svobody 52 Plesná
Město Rotava Sídliště 721 Rotava
Město Skalná Sportovní 9 Skalná
Město Teplá (Dům kultury) Masarykovo nám. 1 Teplá
Město Žlutice (Infocentrum a Galerie Žlutice) Velké náměstí 144 Žlutice
Městská knihovna Kraslice Dukelská 1128 Kraslice
Městské kulturní středisko Františkovy Lázně Ruská 102 Františkovy Lázně
Městské kulturní středisko Habartov Národní 400 Habartov-Kluč
Městské kulturní středisko Horní Slavkov Dlouhá 717 Horní Slavkov
Městské kulturní středisko v Kynšperku nad Ohří Náměstí SNP 389 Kynšperk nad Ohří
Městský dům kultury Sokolov 5. května 655 Sokolov
Nové Sedlo-Nový Kurz Sklářská 489 Nové Sedlo
Obec Bukovany čp. 47 Bukovany
Obec Dolní Žandov (Kulturní dům) čp. 36 Dolní Žandov
Obec Merklín (Kulturní klub) čp. 6 Merklín
Obec Pernink (Komunitní centrum Krušnohorka) T.G. Masaryka 1 Pernink
Obec Sadov (Kulturní dům) čp. 34 Sadov
Spolek Veselý Bernov čp. 282 p. Nejdek
z.s. Cesta z města (Informační centrum) Nežichov 8 Toužim
Západočeské divadlo v Chebu Divadelní náměstí 556/10 Cheb
Ústecký kraj


Benešov nad Ploučnicí (Městské kulturní zařízení) Nám. Míru 1 Benešov nad Ploučnicí
Centrum kultury Lovoš 8. května 155/13 Lovosice
Dům kultury Česká Kamenice Komenského 288 Česká Kamenice
Dům kultury Střelnice a sportoviště města Rumburk Tř. SNP 484/29 Rumburk
Dům kultury Teplice Mírové nám. 2950 Teplice
Frý Tajm Osek Zahradní 246 Osek
Kulturní středisko města Ústí nad Labem Velká Hradební 33 Ústí nad Labem
Kulturní zařízení města Kadaň Čechova 147 Kadaň
Kulturní zařízení města Postoloprty Mírové nám. 3 Postoloprty
Kulturní zařízení města Roudnice nad Labem Husovo náměstí 58 Roudnice nad Labem
Město Bílina (KC Bílina) Želivského 54/7 Bílina
Město Dolní Poustevna (Centrum setkávání ...) Vilémovská 77 Dolní Poustevna
Město Dubí (Městské kulturní zařízení) Sadová 192 Dubí
Město Duchcov (Kulturní centrum) Masarykova 447/9 Duchcov
Město Jílové (Jílovský zámek) Mírové nám. 280 Jílové
Město Krupka (KZMK) Komenského 202 Krupka
Město Kryry (Kulturní dům) Hlavní 1 Kryry
Město Lom (Městská knihovna Lom-úsek kultury) Nám. Republiky 13/5 Lom
Město Meziboří (Kulturní zařízení města Meziboří) Nám. 8. května 341 Meziboří
Město Osek (Informační centrum Osek) Rooseveltova 1 Osek
Město Šluknov (Dům kultury) Nám. Míru 1 Šluknov
Město Štětí (Kulturní středisko města Štětí) Dlouhá 689 Štětí
Město Vejprty (Městské kulturní a společenské středisko) Pohraniční stráže 1227/2 Vejprty
Městská kulturní zařízení v Litoměřicích Na Valech 2028 Litoměřice
Městys Cítoliby Zeměšská 219 Cítoliby
Městys Měcholupy čp. 12 Měcholupy
Obec Bechlín čp. 85 Bechlín
Obec Březno Radniční 97 Březno
Obec Bystřany Pražská 32 Bystřany
Obec Čížkovice (Kulturní dům) Jiráskova 143 Čížkovice
Obec Lenešice (Kulturní dům) Knížete Václava 521 Lenešice
Obec Liběšice (Kulturní dům) čp. 6 Liběšice
Obec Libouchec čp. 211 Libouchec
Obec Lubenec (Kulturní dům) Podbořanská 51 Lubenec
Obec Obrnice (Integrované centrum volnočasových aktivit) Mírová 70 Obrnice
Obec Otvice (Kulturní dům) Školní 95 Otvice
Obec Podbořany (Kino a kulturní dům) Mírová 615 Podbořany
Obec Spořice Lipová 201 Spořice
Obec Staré Křečany čp. 38 Staré Křečany
S radostí Plzeňská 1261 Varnsdorf
SPORTaS (Citadela VI) Podkrušnohorská 1720 Litvínov
Zámek Klášterec nad Ohří Chomutovská 1 Klášterec nad Ohří
Liberecký kraj


Dům kultury Liberec Soukenné náměstí 613 Liberec
Eurocentrum Jablonec nad Nisou Jiráskova 2047/7 Jablonec nad Nisou
Kultura Česká Lípa (KD Crystal) Boženy Němcové 2942 Česká Lípa
KulturaDoksy.cz Valdštejnská 251 Doksy
Kultura Nový Bor Revoluční 480 Nový Bor
Kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou čp. 4 Lomnice nad Popelkou
Kulturní centrum Golf Semily Vejvarovo nábřeží 199 Semily
Kulturní centrum Turnov Markova 311 Turnov
Město Cvikov-odbor kultury (Kulturní centrum Sever) Nám. Osvobození 63 Cvikov
Město Český Dub Nám. Bedřicha Smetany 1 Český Dub
Město Desná-odbor kultury (KD Sklář, Riedelova vila) Krkonošská 318 Desná
Město Chrastava (Společenský klub) Nám. 1. máje 1 Chrastava
Město Kamenický Šenov (Kulturní, literární a vzdělávací centrum) Osvobození 470 Kamenický Šenov
Město Lučany nad Nisou čp. 333 Lučany nad Nisou
Město Mimoň-odbor kultury (Dům kultury Ralsko) Mírová 120 Mimoň
Město Ralsko (Místní centrum pro setkávání a pořádání kulturních,vzdělávacích a sociálních programů) Kuřivody 703 Ralsko
Město Rokytnice nad Jizerou Horní Rokytnice 197 Rokytnice nad Jizerou
Město Rychnov u Jablonce nad Nisou Husova 490 Rychnov u Jablonce nad Nisou
Město Smržovka (Kulturní středisko) Nám. T.G. Masaryka 600 Smržovka
Město Tanvald (Městská kulturní kancelář) Palackého 359 Tanvald
Město Železný Brod (Kulturní a informační středisko) Nám. 3. května 1 Železný Brod
Obec Skalice u České Lípy čp. 377 Skalice u České Lípy
Podještědské muzeum a knihovna Kostelní 10/IV Český Dub
Společenský dům Jilm Roztocká 500 Jilemnice
Královéhradecký kraj


Beránek Náchod Masarykovo nám. 74 Náchod
Divadelní spolek Opočno Kupkovo nám. 310 Opočno
Dům kultury Koruna Hálkova 105 Hořice
Hankův dům, městské kulturní zařízení Náměstí V. Hanky 299 Dvůr Králové nad Labem
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost Československé armády 300 Hradec Králové
Kultura Rychnov nad Kněžnou Panská 79 Rychnov nad Kněžnou
Kulturní a informační středisko Hronov Nám. Čs. armády 500 Hronov
Kulturní centrum města Týniště nad Orlicí Tyršovo nám. 478 Týniště nad Orlicí
Kulturní sdružení Harant Pecka čp. 2 Pecka
Kulturní středisko Dvorana Palackého 124 Smiřice
Kulturní zařízení města Jičína Husova 206 Jičín
Město Broumov (Kultura a infocentrum) Mírové nám. 105 Broumov
Město Dobruška (Kulturní zařízemí města Dobrušky - Kulturní dům) Nádražní 535 Dobruška
Město Chlumec nad Cidlinou (MěKS Klicperův dům) Klicperovo nám. 64 Chlumec nad Cidlinou
Město Kopidlno (Kulturní a vzdělávací centrum a knihovna Kopidlno) Nám. Hilmarovo 13 Kopidlno
Město Lázně Bělohrad (Městské kulturní středisko) Barákova 3 Lázně Bělohrad
Město Libáň (Dům kultury) Náměstí Svobody 36 Libáň
Město Meziměstí 5. května 1 Meziměstí
Město Nechanice (Kulturní dům) Husovo náměstí 83 Nechanice
Město Nový Bydžov (Městská knihovna, Kulturní klub MEKKA a TIC) Husova třída 1370 Nový Bydžov
Město Opočno (Kodymův Národní dům) Kupkovo nám. 247 Opočno
Město Police nad Metují (Pellyho domy-Centrum kultury, vzdělávání a sportu) Masarykovo náměstí 75 Police nad Metují
Rokytnice v Orlických horách (Městské informační a kulturní středisko) Nám. TGM 68 Rokytnice v Orlických horách
Město Rtyně v Podkrkonoší Hronovská 431 Rtyně v Podkrkonoší
Město Solnice Masarykovo nám. 1 Solnice
Město Vamberk (Městský klub Sokolovna) Tyršova 18 Vamberk
Městské kulturné středisko Úpice Chelčického 216 Úpice
Městské kulturní středisko Červený Kostelec Žižkova 365 Červený Kostelec
Městské kulturní středisko Jaroměř Nám. Dukelských hrdinů 240 Jaroměř
Městské kulturní středisko Nová Paka F.F.Procházky 101 Nová Paka
Městské kulturní středisko Sobotka Nám. Míru 3 Sobotka
Městský klub v Novém Městě nad Mětují Komenského 30 Nové Město nad Metují
Městys Mladé Buky Krkonošská 186 Mladé Buky
Obec Bílá Třemešná čp. 315 Bílá Třemešná
Obec Černilov (Kulturní a spolkový dům) čp. 310 Černilov
Obec Chotěvice čp. 275 Chotěvice
Obec Malé Svatoňovice (Kulturní dům) Nádražní 105 Malé Svatoňovice
Obec Ostroměř T.G. Masaryka 100 Ostroměř
Obec Rudník čp. 51 Rudník
Obec Stará Paka Revoluční 180 Stará Paka
Opočenská beseda Trčkovo nám. 10 Opočno
Regionální ukrajinský spolek ve východních Čechách Havlíčkova 399 Hradec Králové
Sdružení přátel Bílé Třemošné čp. 63 Bílá Třemošná
Sdružený klub Rabštejn Palackého nám. 36 Kostelec nad Orlicí
Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas Náměstí Republiky 999 Trutnov
Střemcha čp. 394 Bílá Třemešná
Třebechovické muzeum betlémů (Středisko místní kultury při TMB) Masarykovo nám. 1426 Třebechovice pod Orebem
Ulita Černilov čp. 215 Černilov
Pardubický kraj


Chrudimská beseda, městské kulturní středisko Široká 85 Chrudim
Klub Na Střelnici Karla Čapka 374 Králíky
KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí Lochmanova 1400 Ústí nad Orlicí
Kultura pro město Havlíčkova 328 Holice
Kulturní a informační centrum města Přelouče Masarykovo nám. 26 Přelouč
Kulturní centrum Česká Třebová Nádražní 397 Česká Třebová
Kulturní centrum Lanškroun Nám. A. Jiráska 1 Lanškroun
Kulturní centrum Letohrad Václavské náměstí 77 Letohrad
Kulturní dům města Holic Holubova 768 Holice
Kulturní služby města Moravská Třebová Svitavská 18 Moravská Třebová
Město Březová nad Svitavou Moravské nám. 1 Březová nad Svitavou
Město Bystré (Multifunkční dům-kulturní a společenské centrum) Nám. Na Podkově 2 Bystré
Město Horní Jelení-kulturní komise při radě města Komenského nám. 114 Horní Jelení
Město Choceń (Kulturní zařízení města) Jungmannova 301 Choceň
Město Chvaletice (Dům kultury) U Stadionu 237 Chvaletice
Město Jablonné nad Orlicí (Kulturní dům) Nám. 5. května 4 Jablonné nad Orlicí
Město Jevíčko Palackého nám. 1 Jevíčko
Město Luže Nám. plk. Josefa Koukala 1 Luže
Město Nasavrky Náměstí 77 Nasavrky
Město Ronov nad Doubravou Chittussiho nám. 150 Ronov nad Doubravou
Město Sezemice Husovo nám. 790 Sezemice
Město Skuteč (Kulturní klub) Palackého náměstí 133 Skuteč
Město Slatiňany (Městská knihovna a infocentrum) T.G. Masaryka 36 Slatiňany
Městský kulturní klub Hlinečan (Multifunkční centrum) Adámkova 341 Hlinsko
Obec Bystřec (Osvětová beseda) čp. 182 Bystřec
Obec Býšť (Kulturní dům) čp. 133 Býšť
Obec Dolní Roveň (Kulturní dům) čp. 1 Dolní Roveň
Obec Horní Čermná (Kulturní dům) čp. 1 Horní Čermná
Obec Lubná (Víceúčelové zařízení Skalka) čp. 327 Lubná
Obec Městečko Trnávka (Kulturní dům) čp. 5 Městečko Trnávka
Obec Opatov (Kulturní dům) čp. 159 Opatov
Obec Opatovice nad Labem (Společenský dům) Pardubická 160 Opatovice nad Labem
Obec Prachovice Chrudimská 50 Prachovice
Obec Rudoltice čp. 95 Rudoltice
Obec Staré Město čp. 145 Staré Město
o.s. Trnka Městečko Trnávka čp. 31 Městečko Trnávka
Smetanův dům Litomyšl Komenského náměstí 402 Litomyšl
Středisko kulturních služeb města Svitavy Wolkerova alej 92/18 Svitavy
Tylův dům (Polička) Vrchlického 53 Polička
Vysokomýtská kulturní Litomyšlská 72 Vysoké Mýto
Kraj Vysočina


Areál sportu a kultury Dr. Veselého 754 Bystřice nad Pernštejnem
CEKUS Chotěboř Tyršova 256 Chotěboř
DKO Tolstého 1455/2 Jihlava
Informační centrum a Klub kultury města Velké Bíteše Masarykovo náměstí 5 Velká Bíteš
JUPITER club Náměstí 17 Velké Meziříčí
Kultura Žďár Dolní 183/30 Žďár nad Sázavou
Kulturní dům Ostrov Na Ostrově 28 Havlíčkův Brod
Kulturní zařízení města Pelhřimova Třída Legií 1115 Pelhřimov
Kulturní zařízení města Počátky Palackého nám. 7 Počátky
Kulturní zařízení města Přibyslav Bechyňovo nám. 45 Přibyslav
KyTICe-Kulturní zařízení Světlá nad Sázavou Náměstí Trčků z Lípy 16 Světlá nad Sázavou
Lidový dům v Polné Alej Svobody 1244 Polná
Město Brtnice (Společensko-kulturní centrum) Nám. Svobody 379 Brtnice
Město Habry (Kulturní dům) Žižkovo náměstí 66 Habry
Město Horní Cerekev (Kulturní dům) T.G. Masaryka 41 Horní Cerekev
Město Jemnice (KD) Husova 103 Jemnice
Město Ždirec nad Doubravou (Kulturní zařízení města) Brodská 120 Ždírec nad Doubravou
Městské kulturní a informační středisko v Humpolci Havlíčkovo nám. 91 Humpolec
Městské kulturní středisko (Náměšť nad Oslavou) Masarykovo nám. 100 Náměšť nad Oslavou
Městské kulturní středisko Beseda (Moravské Budějovice) Purcnerova 62 Moravské Budějovice
Městské kulturní středisko Pacov Španovského 319 Pacov
Místní kulturní středisko Luka nad Jihlavou Dělnická 28 Luka nad Jihlavou
Novoměstská kulturní zařízení Tyršova 1001 Nové Město na Moravě
Spolek Katolického domu v Křižanově (Kaťák) Benešovo náměstí 274 Křižanov
Správa kulturních zařízení města Kamenice nad Lipou U Kulturního domu 495 Kamenice nad Lipou
Jihomoravský kraj


ASOCIACE ŘECKÝCH OBCÍ V ČESKÉ REPUBLICE - Řecká obec Brno, pobočný spolek Radnická 368/8 Brno
Bulharský spolek Brno Radnická 8 Brno
DROM, romské středisko Hvězdová 906/9 Brno
Dům kultury Hodonín Horní Valy 3747/6 Hodonín
Glanc (KC Semilasso) Palackého třída 126 Brno
Hellenika nadační fond Dědická 22 Brno
IQ Roma servis Vranovská 45 Brno - Husovice
Kulturní a informační centrum Ivančice Palackého nám. 1013/12 Ivančice
Kávéeska Koliště 645/29 Brno
Kulturní centrum Líšeň Kotlanova 2463/7 Brno
Kulturní dům Strážničan ve Strážnici Veselská 1321 Strážnice
Kulturní informační centrum Rosice (Zámecké kuturní centrum) Palackého nám. 45 Rosice
Kulturní spolek Podolák čp. 360 Podolí
Kulturní středisko města Blanska Hybešova 240/1 Blansko
Kulturní středisko Omega Musilova 1540/2A Brno-Husovice
Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace Kpt. Jaroše 107/15 Boskovice
Kulturní,vzdělávací a informační centrum m.č. Brno-Vinohrady Bzenecká 4226/23 Brno
Lyceum Řekyň v České republice Starobrněnská 20 Brno
MČ Brno-Bystrc (Společenské centrum Bystrc) Nám. 28. dubna 60 Brno
Město Bučovice (Informační a kulturní zařízení města Bučovice) Jiráskova 502 Bučovice
Město Bzenec (Kulturní dům) Náměstí Svobody 73 Bzenec
Město Dolní Kounice (Kulturní dům) Masarykovo nám. 66/2 Dolní Kounice
Město Ivanovice na Hané (Kuturní dům) Nám. Palackého 796/11 Ivanovice na Hané
Město Kunštát (Kulturní dům) Nám. Krále Jiřího 106 Kunštát
Město Kuřim (Městská knihovna-kulturní centrum) Jungmannova 968/75 Kuřim
Město Lanžhot (Kulturní dům) Náměstí 177/2 Lanžhot
Město Miroslav (Městské kuturní a informační centrum) Náměstí Svobody 13 Miroslav
Město Modřice Náměstí Svobody 93 Modřice
Město Olešnice (Kulturní dům) Nám. Míru 20 Olešnice
Město Oslavany (Kulturní informační středisko) Nám. 13. prosince 2 Oslavany
Město Podivín (Městská hala) Masarykovo nám. 180/20 Podivín
Město Pohořelice (Kulturní středisko) Vídeňská 699 Pohořelice
Město Rájec-Jestřebí Blanenská 84 Rájec-Jestřebí
Město Rajhrad Masarykova 32 Rajhrad
Město Rousínov Sušilovo náměstí 56 Rousínov
Město Velké Bílovice (Kulturní dům) Nám. Osvoboditelů 570 Velké Bílovice
Město Vracov (Městský kulturní klub) Nám. Míru 57 Vracov
Město Ždánice (Kulturní dům) U Zámku 683 Ždánice
Městské kulturní středisko Adamov Opletalova 345/22 Adamov
Městské kulturní středisko Letovice Nová 71/1 Letovice
Městské kulturní středisko Moravský Krumlov Nám TGM 40 Moravský Krumlov
Městské kulturní středisko Tišnov Mlýnská 152 Tišnov
Městské kulturní středisko Vyškov Jana Šoupala 4 Vyškov
Městské kuturní středisko Kyjov Masarykovo nám. 34/3 Kyjov
Městys Blížkovice čp. 130 Blížkovice
Městys Černá Hora (Centrum informačních, knihovnických a doprovodných služeb mikroregionu Černohorsko) Radniční 624 Černá Hora
Městys Drásov čp. 61 Drásov
Městys Lomnice Nám. Palackého 32 Lomnice
MON-EST Brno (SC Dělnický dům) Štefánikova 119/50 Brno
Německý jazykový a kulturní spolek Brno Musilova 3 Brno
o.s. Rajhradická pohoda Za Sokolovnou 323 Rajhradice
Obec Bílovice nad Svitavou (Kulturní dům) Těsnohlídkovo náměstí 1000 Bílovice nad Svitavou
Obec Blatnice pod Svatým Antonínkem (Kulturní dům) Náměstí 28 Blatnice pod Svatým Antonínkem
Obec Bořetice (Kulturní dům) čp. 39 Bořetice
Obec Březí Hlavní 113 Březí
Obec Dobšice Brněnská 70 Dobšice
Obec Hevlín (Kulturní dům) čp. 224 Hevlín
Obec Hodonice (Kulturní dům) Obecní 287 Hodonice
Obec Hovorany-kulturní komise čp. 45 Hovorany
Obec Kněždub (Kulturní dům) čp. 140 Kněždub
Obec Kobylí Augusty Šebestové 459 Kobylí
Obec Kostice Nám. Osvobození 445/14 Kostice
Obec Křepice čp. 25 Křepice
Obec Lužice-kulturní komise Česká 592/1 Lužice
Obec Mikulčice (Kulturní dům) V dědině 245 Mikulčice
Obec Milotice Školní 72 Milotice
Obec Ostopovice U Kaple 260/5 Ostopovice
Obec Podolí u Brna čp. 1 Podolí
Obec Popůvky Náves 25 Popůvky
Obec Prušánky Hlavní 100 Prušánky
Obec Přibice čp. 348 Přibice
Obec Pustiměř Pustiměřské Prusy 79 Pustiměř
Obec Ráječko (Stará škola) Nám. 1. máje 250 Ráječko
Obec Rajhradice (KD) Krátká 379 Rajhradice
Obec Rakvice Náměstí 22 Rakvice
Obec Rohatec Květná 359/1 Rohatec
Obec Sivice čp. 19 Sivice
Obec Slovákov v Brne Křenová 224/67 Brno
Obecní kulturní dům Svatobořice-Mistřín Hlavní 1080/111 Svatobořice-Mistřín
Osvětová beseda Drnovice čp. 225 Drnovice
Obec Ratíškovice (Osvětová beseda Ratíškovice) U Radnice 1300 Ratíškovice
POLONUS-polský klub v Brně Radnická 8 Brno
Slovácký krúžek (KD Na Obecní Stará Břeclav) Generála Šimka 53 Břeclav
Město Velké Opatovice Zámek 14 Velké Opatovice
Sokolnický dům (Sokolnice) Na Skalce 456 Sokolnice
Společenství Romů na Moravě - Romano jekhetaniben pre Morava Bratislavská 65a Brno
Spolek Chasa Podivín Rybáře 906/9 Podivín
Spolek Lidového domu v Nosislavi Městečko 68 Nosislav
Spolek přátel umění města Kunštát Fr. Halase 436 Kunštát
Statutární město Brno-MČ Brno-Žabovřesky (Kulturní dům Rubín) Horova 28 Brno-Žabovřesky
Ukrajinská iniciativa jižní Moravy Tomešova 562/2a Brno-Staré Brno
Vápeníček čp. 318 Lipovec
Veselské kulturní centrum Nám. Míru 667 Veselí nad Moravou
Zámek Slavkov-Austerlitz Palackého nám. 1 Slavkov u Brna
Znojemská Beseda Masarykovo nám. 449/22 Znojmo
Olomoucký kraj


Dům kultury Šumperk Fialova 416/3 Šumperk
Klubové zařízení Plumlov Zámek 99 Plumlov
Kulturní klub Určice čp. 81 Určice
Město Hanušovice (Kulturní dům) Hlavní 92 Hanušovice
Město Loštice (Městské kulturní středisko) Hradská 380 Loštice
Město Moravský Beroun (Městské kulturní a turistické informační centrum) Náměstí 9. května 4 Moravský Beroun
Město Němčice nad Hanou (Městské kulturní středisko) Palackého nám. 3 Němčice nad Hanou
Město Potštát Zámecká 1 Potštát
Město Staré Město (Kulturní zařízení) Nám. Osvobození 166 Staré Město
Město Velká Bystřice Zámecké nám. 79 Velká Bystřice
Město Zlaté Hory (Městská kulturní zařízení) Bezručova 144 Zlaté Hory
Městská kulturní zařízení (Šternberk) Masarykova 307/20 Šternberk
Městská kulturní zařízení Hranice Masarykovo nám. 71 Hranice
Městská kulturní zařízení Jeseník 28. října 880/16 Jeseník
Městské kulturní středisko (Konice) Kostelní 46 Konice
Městské kulturní středisko Javorník Nádražní 160 Javorník
Městské kulturní středisko Kojetín Nám. Republiky 1033 Kojetín
Městské kulturní zařízení Uničov Moravské náměstí 1143 Uničov
Městský klub Litovel Nám. Přemysla Otakara 753/11 Litovel
Městys Protivanov (ICT - knihovna Protivanov) Náměstí 32 Protivanov
Mohelnické kulturní centrum a sportovní centrum Lazebnická 974/2 Mohelnice
Obec Bělotín (Kulturní dům) čp. 151 Bělotín
Obec Bludov (Kulturní dům) A. Kašpara 353 Bludov
Obec Doloplazy (Kulturní dům) čp. 82 Doloplazy
Obec Hlubočky (Kulturní dům) Olomoucká 17 Hlubočky-Mariánské Údolí
Obec Hněvotín čp. 47 Hněvotín
Obec Leština (Kulturní dům) Družstevní 92 Leština
Obec Lipová-lázně (Národní dům) čp. 396 Lipová-lázně
Obec Loučná nad Desnou (Kulturní dům) čp. 57 Loučná nad Desnou
Obec Majetín Lipová 25 Majetín
Obec Moravičany (Kulturní dům) čp. 67 Moravičany
Obec Mostkovice Prostějovská 197/79 Mostkovice
Obec Nový Malín čp. 240 Nový Malín
Obec Olšany čp. 75 Olšany
Obec Osek nad Bečvou čp. 65 Osek nad Bečvou
Obec Písečná u Jeseníku čp. 123 Písečná
Obec Postřelmov (Kulturní dům) Klubovní 247 Postřelmov
Obec Přemyslovice čp. 281 Přemyslovice
Obec Ptení čp. 36 Ptení
Obec Rapotín Šumperská 775 Rapotín
Obec Ruda nad Moravou 9. května 40 Ruda nad Moravou
Obec Samotišky Vybíralova 418 Samotišky
Obec Senice na Hané Jos. Vodičky 243 Senice na Hané
Obec Skrbeň Na Návsi 2 Skrbeň
Obec Smržice J.Krezy 40 Smržice
Obec Sobotín čp. 54 Sobotín
PONTIS Šumperk (Společenské středisko Sever) Generála Svobody 68 Šumperk
Řecká obec Javorník 9. května 508 Javorník
Spolek Metoděj (Katolický dům Zábřeh) Sušilova 1285/38 Zábřeh
Statutární město Prostějov (Magistrát města Prostějova-odbor školství, kultury a sportu, oddělení Duha a Kulturní klub U Hrad Nám. T.G.Masaryka 130/14 Prostějov
Středisko volného času Lipník nad Bečvou Komenského sady 1334 Lipník nad Bečvou
Svaz Němců Severní Morava-Orlické hory Kladská 1 Šumperk
Zábřežská kulturní Československé armády 835/1 Zábřeh
Zlínský kraj


Centrum Otevřená škola čp. 306 Ostrožská Lhota
Dům kultury Uherský Brod Mariánské nám. 2187 Uherský Brod
Dům kultury v Kroměříži Tovačovského 2828/22 Kroměříž
Dům kultury Vsetín Svárov 1055 Vsetín
Informační centrum Velké Karlovice čp. 299 Velké Karlovice
Klub kultury Napajedla Komenského 304 Napajedla
Klub kultury Uherské Hradiště Hradební 1198 Uherské Hradiště
Klub sportu a kultury Vlčnov čp. 186 Vlčnov
Kroužek divadelních ochotníků ve Hvozdné Hlavní 148 Hvozdná
Kulturní a vzdělávací středisko Valašské Klobouky Masarykovo nám. 942 Valašské Klobouky
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí Komenského 1 Valašské Meziříčí
Městské kulturní centrum Hulín Třebízského 194 Hulín
Muzeum Bojkovska (Kulturní dům města) Palackého 172 Bojkovice
Město Brumov-Bylnice (Městské kulturní středisko) Nám. Hildy Synkové 942 Brumov-Bylnice
Město Bystřice pod Hostýnem (Společenský dům Sušil) Masarykovo nám. 137 Bystřice pod Hostýnem
Město Koryčany (Městská knihovna, kulturní a informační středisko) Náměstí 401 Koryčany
Město Slavičín (Městské infocentrum Slavičín) Mladotické nábřeží 849 Slavičín
Město Slušovice Nám. Svobody 25 Slušovice
Město Staré Město (Sportovní a kulturní centrum) Nám. Hrdinů 100 Staré Město
Město Vizovice (Dům kultury) Masarykovo nám. 1008 Vizovice
Městské kulturní středisko Holešov Nám. F.X. Richtra 190 Holešov
Městský dům kultury Elektra Luhačovice Masarykova 950 Luhačovice
Městys Buchlovice (Československé kulturní centrum Buchlovice Nám. Svobody 800 Buchlovice
Městys Pozlovice-kulturní komise Hlavní 51 Pozlovice
Obec Babice (Kulturní dům) čp. 508 Babice
Obec Bánov čp. 700 Bánov
Obec Bílovice (KD Včelary) čp. 70 Bílovice
Obec Březnice (Obecní dům) čp. 485 Březnice
Obec Březová čp. 390 Březová
Obec Dolní Němčí (Kulturní dům) Nivnická 82 Dolní Němčí
Obec Horní Lideč čp. 292 Horní Lideč
Obec Chvalčov (Kulturní dům) Obřanská 145 Chvalčov
Obec Lešná čp. 36 Lešná
Obec Nedašov (Obecní dům) čp. 370 Nedašov
Obec Popovice čp. 303 Popovice
Obec Prusinovice Zámčisko 350 Prusinovice
Obec Rataje čp. 139 Rataje
Obec Spytihněv čp. 359 Spytihněv
Obec Štítná nad Vláří-Popov (Kulturní dům) čp. 72 Štítná nad Vláří-Popov
Obec Tlumačov (Kulturní a informační středisko ) Náměstí Komenského 170 Tlumačov
Otrokovická BESEDA Nám. 3. května 1302 Otrokovice
Společenský klub Lidečko čp. 467 Lidečko
Správa majetku města Chropyně (Městské kulturní středisko) Komenského 348 Chropyně
T klub - kulturní agentura Zemědělská 592 Rožnov pod Radhoštěm
Národní muzeum v přírodě Palackého 147 Rožnov pod Radhoštěm
Moravskoslezský kraj


MČ Ostrava-Michálkovice (KD Michálkovice) Čs.armády 106 Ostrava-Michálkovice
Centrum kultury a vzdělávání (Klub Parník) Sokolská třída 175/26 Ostrava
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava (Klub Atlantik) Sokolská třída 175/26 Ostrava
Dělnický dům v Odrách Dělnická 23 Odry
Akord&Poklad Nám. SNP 1 Ostrava-Jih
Dům kultury města Orlové Osvobození 797 Orlová-Lutyně
Dům kultury města Ostravy 28. října 2556/124 Ostrava-Moravská Ostrava
GOTIC čp. 381 Mosty u Jablunkova
K3 Bohumín Studentská 781 Bohumín
Katolická beseda v Kopřivnici Štramberská 378 Kopřivnice
Kruh přátel Německa-DFK Alejní 377/24 Kravaře
Kulturní a společenské středisko Střelnice Střelniční 256/1 Český Těšín
Kulturní dům Dolní Benešov Opavská 161 Dolní Benešov
Kulturní dům Kopřivnice Obránců míru 368/1a Kopřivnice
Kulturní zařízení Ostrava-Jih Dr.Martínka 1439/4 Ostrava-Hrabůvka
Kulturní zařízení Veřovice čp. 101 Veřovice
Město Bílovec (Městské kulturní středisko) Slezské nám. 1/1 Bílovec
Město Bruntál (Městské divadlo Bruntál) Partyzánská 55 Bruntál
Město Brušperk (Národní dům) K Náměstí 22 Brušperk
Město Břidličná Nábřežní 452 Břidličná
Město Frenštát pod Radhoštěm (Městské kulturní středisko) Nám. Míru 1 Frenštát pod Radhoštěm
Město Frýdlant nad Ostravicí Náměstí 3 Frýdlant nad Ostravicí
Město Hradec nad Moravicí (Národní dům) Opavská 265 Hradec nad Moravicí
Město Klimkovice (Kulturní a informační středisko) Lidická 1 Klimkovice
Město Kopřivnice (Osvětová beseda Mniší) Mniší 175 Kopřivnice
Město Paskov Nádražní 700 Paskov
Město Petřvald (Středisko kulturních služeb) Náměstí Gen. Vicherka 2511 Petřvald
Město Příbor (KD) Nám. Sigmunda Freuda 19 Příbor
Město Rychvald (Kulturní středisko) Orlovská 678 Rychvald
Město Štramberk (Kulturní dům) Náměstí 9 Štramberk
Město Vítkov (Kulturní dům) Náměstí Jana Zajíce 7 Vítkov
Město Vratimov (Kulturní středisko Vratimov) Frýdecká 853 Vratimov
Městské informační a kulturní středisko Krnov Náměstí Míru 14/1 Krnov
Městské kulturní centrum Fulnek Palackého 305 Fulnek
Městské kulturní středisko Havířov Hlavní třída 246/31a Havířov
Městské kulturní středisko Nový Jičín Masarykovo nám. 32/20 Nový JIčín
Městský dům kultury Karviná Tř. Osvobození 1639/43 Karviná-Nové Město
Městys Suchdol nad Odrou (Klub kultury) Komenského 318 Suchdol nad Odrou
Místní skupina Polského kulturně - osvětového svazu v Bukovci čp. 210 Bukovec
Místní skupina PZKO Havířov-Bludovice U Zborůvky 438/12 Havířov-Bludovice
Národní dům Frýdek-Místek Palackého 134 Frýdek-Místek
Obec Baška (Kulturní dům) čp. 420 Baška
Obec Bernartice nad Odrou (Kulturní dům) čp. 200 Bernartice nad Odrou
Obec Bohuslavice (Kulturní dům) Poštovní 119 Bohuslavice
Obec Bolatice (Kulturní dům) Hlučínská 95/3 Bolatice
Obec Brantice čp. 121 Brantice
Obec Brumovice (Kulturní dům) Hlavní 75/56 Brumovice
Obec Bukovec čp. 270 Bukovec
Obec Bystřice čp. 334 Bystřice nad Olší
Obec Doubrava (Národní dům) čp. 599 Doubrava
Obec Fryčovice (Kulturní sál Obecního domu) čp. 83 Fryčovice
Obec Chlebičov (Kulturní dům) Hlavní 65 Chlebičov
Obec Jakartovice (Kulturní domy) čp. 89 Jakartovice
Obec Jeseník nad Odrou (Kulturní středisko) čp. 256 Jeseník nad Odrou
Obec Karlovice čp. 183 Karlovice
Obec Komorní Lhotka (Kulturní dům) čp. 27 Komorní Lhotka
Obec Ostravice čp. 577 Ostravice
Obec Petřvald čp. 175 Petřvald
Obec Pustá Polom Slezská 94 Pustá Polom
Obec Rybí čp. 380 Rybí
Obec Řepiště Mírová 178 Řepiště
Obec Sedliště čp. 271 Sedliště
Obec Sedlnice (KIC Sněženka) čp. 109 Sedlnice
Obec Skřipov čp. 80 Skřipov
Obec Stará Ves nad Ondřejnicí Zámecká 1 Stará Ves nad Ondřejnicí
Opavská kulturní organizace (Obecní dům) Ostrožná 236/46 Opava
Osvětová beseda (Dolní Lutyně) K Výšině 211 Dolní Lutyně
Polski Zwiazek Kulturalno-Oswiatowy (Dům PZKO -Albrechtice) Jarní 578 Albrechtice
PUS-PTA Ars Musica Havlíčkova 13 (PG) Český Těšín
PZKO Petrovice čp. 147 Petrovice
SAK Studénka Budovatelská 770 Studénka
Sport a kultura Hlučín Celní 1731/12a Hlučín
Trisia Nám. Svobody 526 Třinec
Vítkovice Aréna Ruská 3077/135 Ostrava-Zábřeh