STATISTIKA KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY

ADRESÁŘ FESTIVALŮ - aktualizace podzim 2019

NÁZEV ZPRAVODAJSKÉ JEDNOTKY ULICE ČÍSLO OBEC PSČ
A.M.P. Alternative Music Production Lukešova 35/1499 Praha 4 142 00
AFOD festival, IVO DOLEŽEL Sídliště 795 Trhové Sviny 374 01
Agentura Publikum s.r.o. Na Kopci 5350 Zlín 760 01
Agentura Sampaj Žižkova 89 Jihlava 586 01
AGENTURA SCHOK, spol.s r.o. Jiřská 6 Praha 1 - Hradčany 119 00
AghaRTA Jazz Centrum s.r.o. Písecka 1 Praha 3 130 00
Akademie klasické hudby, z. ú. Palackého 1/740 Praha 1 110 00
Akord a Poklad, s.r.o. nám.SNP 1 Ostrava 700 30
Alexandr Průša Jiráskova 1 Brno 620 00
Alliance Française Brno, z. s. Moravské náměstí 15 Brno 602 00
ALMA, z.s. Dobelice 1 Dobelice 672 01
AMEROPA Předměřice nad Jizerou 85 Předměřice nad Jizerou 294 74
Amfolkfest Horní Lideč 291 Horní Lideč 755 01
Animanie, zs. Úslavská 9 Plzeň 328 00
Aragonit Česká 145 Karlovy Vary 360 18
ARBOR - spolek pro duchovní kulturu Žižkova 528/6 Česká Lípa 470 01
ARS/KONCERT Grohova 32 Brno 602 00
Art Frame Palác Akropolis, s.r.o. Kubelíkova 27 Praha 3 130 00
ArtProm sr.o. Sokolovská 626/104A Praha 186 00
Asociace českých filmových klubů, z.s. Stonky 860 Uherské Hradiště 686 01
Asociace polio Jabloňová 2891/2 Praha 10 106 00
Auviex, s.r.o. Perlitová 1820 Praha 4 140 00
AXMAN PRODUCTION, spol.s.r.o. Rybná 17 Praha 1 110 00
Baboon Music Production Buzulucká 2331 Tábor 390 03
Bachův varhanní podzim o.p.s. Lidická 1879/48 Brno 602 00
Barocco sempre giovane, o.p.s. Sukova rřída 1260 Pardubice 530 21
Beat Promotion s.r.o. Tachovské nám. 649/3 Praha 3 130 00
Beseda Val z. s. Val 44 Dobruška 581 01
Bludný kámen, z.s. Gudrichova 6 Opava 747 05
Bluegrassová asociace ČR Bludovice 137 Nový Jičín 741 01
Blues Alive, s.r.o. Fialova 3/416 Šumperk 787 01
Bohemia JazzFest, o.p.s. Pařížská 203/19 Praha 1 111 21
Boii z. s. Zámek 1 Nasavrky 538 25
BOLLYWOOD, z. s. Spálená 23 Praha 1 110 00
BP Promotion s.r.o K jezeru 916/39 Praha 4 149 00
Brutal Assault Agency s.r.o. Na Harfě 916/9 Praha 9 190 00
Bubec, o.p.s. Radouňova 366/1 Praha 155 00
Buchty a loutky Myslbekova 162/9 Praha 6-Střešovice 169 00
BVAM Music concerts Havlíčkovo nám. 99 Dačice I 380 01
Castrum, o. p. s. Hradská 818 Humpolec 396 01
Centrum barokní kultury, z.s. KlášterníÍ Dvůr 97 Český Krumlov 381 01
Centrum experimentálního divadla, p. o. Zelný trh 9 Brno 602 00
Centrum Kociánka Kociánka 93/2 Brno 612 47
Centrum kultury Lovoš 8. května 13 Lovosice 410 02
Club Tours Agentur Praha Nad Kotlaskou I. 395 Praha 8 - Libeň 180 00
Collegium Marianum - Týnská škola s.r.o. Vodičkova 700/32 Praha 1 110 00
Colour Production, spol. s r. o. Lomená 349 Dolní Lhota 747 66
Contempuls, z.s. Zelená 486 Horoměřice 252 62
COUNTRY COLAPS,z.s. Arbesova 61 Pardubice VII - Ohrazenice 533 53
Country kapela Gympleři Vsetín, z.s. Okružní 454 Vsetín 755 01
Czech Dance Benefit Society,z.s. Tylovo nám. 5 Praha 2 120 00
CZECHBLUES Počernická 467 Praha 10 120 00
CzechTourism Vinohradská 46 Praha 120 00
ČECHTICKÁ LILIE, spolek Nám.Dr. Tyrše 56 Čechtice 257 65
Česká asociace rusistů V Závětří 4 Praha 7 170 00
Česká kultura,z.s. Nad Stráněmi 343 Senohraby 251 66
Česká společnost Josepha Haydna Nebílovy 1 Nebílovy 332 04
Česká televize Na Hřebenech 1132/4 Praha 4 140 70
Česká unie neslyšících, z.ú. Dlouhá 37 Praha 1 110 00
ČESKÉ DOTEKY HUDBY EM-ART, o.p.s. Pohořelec 25/111 Praha 1 118 00
Český klub kinoamatérů,z.s Pod Juliskou 2a/2561 Praha 6 160 00
Český rozhlas Vinohradská 12 Praha 120 99
Člověk v tísni, o.p.s. Šafaříkova 24 Praha 2 120 00
ČSFV Kroměříž Spáčilova 3036 Kroměříž 767 01
Čtyři dny Rybalkova 280/41 Praha 10 101 00
DAMU v Praze, divadlo DISK Karlova 26 Praha 118 00
DDM hl.m. Prahy Klub Klamovka Podbělohorská 3 Praha 5 150 00
DDS Brnkadla Lidická 50 Brno - město 658 12
Dětský folklorní soubor Ostravička Maxima Gorkého 405 Frýdek - Místek 738 02
Divadelní spolek Brno Orlí 1 Brno 602 00
Divadelní spolek Jiří nám. Jiřího 1 Poděbrady 290 01
Divadelní spolek Kroměříž Prusinovského 114/2 Kroměříž 767 01
Divadelní spolek Scéna Libochovice KS U tří lip, Riegrova 64 Libochovice 411 17
Divadelní spolek Tyl Vrchlického 53 Polička 572 01
Divadelní spolek Vojan Kulturní dům, Husova 35 Libice nad Cidlinou 289 07
Divadlo Archa o.p.s. Na Poříčí 26 Praha 1 110 00
Divadlo Bez zábradlí Jungmannova 31 Praha 1 110 00
Divadlo Horní Počernice Votuzská 379/11 Praha 20 - Horní Počernice 193 00
Divadlo PRKNO z.s. Sady Komenského 330 Veverská Bítýška 664 71
Divadlo Šumperk, s.r.o. Komenského 312/3 Šumperk 787 01
Divadlo v Dlouhé Dlouhá 39 Praha 1 110 00
Divadlo Václav, z.s. Václavov 89 Zábřeh 789 01
Divadlo X 10, z.s. Wassermanova 927/18 Praha 5 152 00
DOC.DREAM services s.r.o. Jana Masaryka 16 Jihlava 586 01
DOMINO cz, o.p.s. Štefánikova 5462 Zlín 760 01
Domov Ráček o.p.s. Na Sekyře 1765 Rakovník 269 01
Dream Factory Ostrava Kvapilova 2054 Frýdek - Místek 738 01
Dům dětí a mládeže Jednička, Dvůr Králové nad Labem Spojených národů 1620 Dvůr Králové nad Labem 544 01
Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála Přemyšlenská 15/1102 Praha 8 182 00
Dům kultury Česká Kamenice, příspěvková organizace Komenského 288 Česká Kamenice 407 21
Dům kultury Frenštát pod Radhoštěm r.Parmy 254 Frenštát pod Radhoštěm 744 01
Dům kultury města Orlové, p.o. Osvobození 797 Orlová-Lutyně 735 14
Dům kultury Ostrov, příspěvková organizace Mírové nám. 733 Ostrov 363 01
Dům kultury Šumperk, s.r.o. Fialova 416/3 Šumperk 787 01
Dům kultury v Kroměříži p.o. Tovačovského 2828 Kroměříž 767 01
DW7 o.p.s. Dolní nám. 23/42 Olomouc 779 00
EducationTalentCulture, z.s. Hlavní třída 87/2 Český Těšín 737 01
Effatha, o.p.s. Dubice 5 Trmice 400 04
EKOFILM,z.s. Francouzská 173/32 Praha 2 120 00
ETUDA PRIMA z.s. Národní 512 Varnsdorf 407 47
Eupathia Palackého 292 Pardubice 530 02
Eurocentrum Jablonec nad Nisou s.r.o. Jiráskova 2047/7 Jablonec nad Nisou 466 01
EUROFILMFEST s.r.o Parléřova 17 Praha 6 169 00
Evropské centrum pantomimy neslyšících, z.s. Vodova 35 Brno 612 00
EXPEDITA z.s. Jistebník 240 Jistebník 742 82
Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze Technická 2 Praha 6 166 27
Fest2004 Svatošova 308 Tábor 390 01
FESTA MUSICALE z.s. 28. Října 9 Olomouc 779 00
Festival Jam Rock Nerudova 198 Hradec Králové 500 02
Festival Poodří Františka Lýska Světlovská 29983 Ostrava - Proskovice 724 00
Festival Povaleč z.s. Zámecká 20 Valeč 364 53
Festivalová kancelář Emy Destinnové Antonína Barcala 38/404 České Budějovice 370 05
Festivalpark Production s.r.o. Letiště 38 Hradec Králové 7 503 41
FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s. Eliščino nábřeží 777 Hradec Králové 500 03
Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. nám. T. G. Masaryka 5556 Zlín 760 01
Filharmonie Brno, p. o. Komenského náměstí 8/534 Brno 602 00
Film Servis Festival Karlovy Vary, a.s. Panská 1/892 Praha 1 110 00
Film Servis Plzeň s.r.o. Mánesova 80 Plzeň 301 00
FILMFEST, s.r.o. Filmová 174 Zlín-Kudlov 760 01
Filmová a televizní fakulta Akademie múzických Smetanovo nábřeží 2 Praha 1 110 00
Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku Lipová alej 2068 Písek 397 01
Filozofická fakulta Univerzity Karlovy nám. Jana Palacha 2 Praha 1 116 38
Folklor bez hranic Ostrava,z.s. Wattova 430/5 Ostrava-Přívoz 702 00
Folklorní sdružení České republiky Senovážné nám. 24 Praha 1 116 47
Folklorní sdružení Šardičan z.s. Šardice 503 Šardice 696 13
Folklorní soubor Haná Přerov, z. s. U Bečvy 904/1 Přerov 750 02
Folklorní soubor Javor, z.s. nám. 5. května 133 Lomnice nad Lužnicí 378 16
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. Cihlářská 690/4 Hradec Králové 503 11
Folklorní soubor Marjánek,z.s. Franze Kafky 826/19 Mar. Lázně 353 01
Folklorní soubor Písečan,spolek Roháčova 258 Písek 397 01
Folklórní soubor Růže z.s. 5. května 238 Český Krumlov 381 01
Folklorní spolek Lipta Liptál Liptál 83 Liptál 756 31
Folklorní spolek Šumava Klatovy Kpt. Jaroše 118 Klatovy 339 01
Frenmusic P.O. BOX 34 Frenštát pod Radhoštěm 744 01
Friendly & Loyal s.r.o. Ondřejova 489/13 Olomouc 772 00
Fryštácká Javořina tř. T. Bati 204 Zlín 760 01
FS Hořeňák a Horeňáček,z.s. Horní Nová Ves 139 Lázně Bělohrad 507 81
Geronimo Agency s.r.o. Krakonošovo náměstí 130 Trutnov 541 01
Gymnasia Cantat z.s. Vídeňská 55/47 Brno 639 00
Gymnázium Jana Keplera - Musica iuvenalis Parléřova 2 Praha 6 169 00
HAMU Malostranské náměstí 13 Praha 1 118 00
Hana Černá - Taneční škola Bohémia Chrast Šmídova 200 Chrast 538 51
HENDAVER Svatoňovická 587 Praha 9 - Dolní Počernice 190 12
Hifiklub Žďár nad Sázavou Špálova 3 Žďár nad Sázavou 591 01
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, s.r.o. Československé armády 300 Hradec Králové 500 03
Hudbaznojmo, z.s. Hrnčířská 246/1 Znojmo-Přímětice 669 04
Hudební festival Jazzové lázně Hlavní 142/54 Mariánské Lázně 353 01
Hudební mládež ČR Kolbenova 30/804 Praha 9 190 00
CHRISTIANIA, o.p.s. Alfa Passage, Poštovská 4H Brno 601 00
Chrudimská beseda, městské kulturní středisko Široká 85 Chrudim 537 01
InBáze, z.s Legerova 50 Praha 120 00
Ing. Milan Kolář Komenského 1361/30 Jihlava 586 01
Ing. Petr Ryba,ředitel slavností a předseda sdružení JITŘENKA Za Střelnicí 507 Lanškroun 563 01
Iniciativa Dokořán Masarykovo nám. 43163 Karviná 733 01
IP Sport & art, o.p.s. Gajdošova 16 Brno 615 00
Janáčkova akademie múzických umění v Brně Beethovenova 2 Brno 662 15
Janáčkův máj, o.p.s. 28.října 2556/124 Ostrava 702 00
Jarolav Fugas Uhlík Borovany 3 Borovany 348 02
Jaroslav Navara Doubice č. 60 Doubice 407 58
Jazz Club Slaný, z. s. Kreibichova 811/4 Slaný 274 01
Jazz Černošice Dr. Janského 953 Černošice 252 28
Jazzfestbrno Ahead s.r.o. U Chmelnice 745/2 Praha 143 00
Jihočeský folklórní soubor Kovářovan Kovářov 18 Kovářov 398 55
Jihočeský jazzový festival s.r.o. Okružní 2615 České Budějovice 370 01
Jiné jeviště,z.s. U Mrázovky 2641/9A Praha 150 00
JOHAN, zapsaný ústav Havířská 11 Plzeň 301 00
Josef Kašpar JK Art Production M.Majerové 1354 Milevsko 399 01
JUNIORFEST Spojovací 827 Dobřany 334 41
Kamarádi Jablonné nad Orlicí Hrdisková 611 Jablonné nad Orlicí 561 64
Kamera Oko, s.r.o. Vítězné náměstí 774/14 Praha 6 160 00
Kanonie Premonstrátů v Želivě Želiv 122 Želiv 394 44
KAREL AŠLER z.s. Palackého 3 352 01
KD Mlejn, o.p.s. Kovářova 1615/4 Praha 5 - Stodůlky 155 00
KEFÍR s.r.o. Zámecká 85 Kolín 1 280 02
KELTSKÁ NOC, z.s. Na hrázi 117 Plumlov 798 03
KEMP MLÁKA s.r.o. Novosedly nad Nežárkou - Mláka 76 Novosedly nad Nežárkou - Mláka 379 01
KFTP, z.s. Velká Čermná 50 Čermná nad Orlicí 517 25
KINOKLUB OSTROV Svatováclavská 17 Litoměřice 412 01
Klaxon Strouhalova 2799/7 Kladno 272 01
Klicperovo divadlo o.p.s. Dlouhá 99 Hradec Králové 500 03
Klub kultury o.p.s. 1. máje 493 Třinec 739 61
Klub kultury Uherské Hradiště Hradební 1198 Uherské Hradiště 686 60
Klub moravských skladatelů z. s. tř. Kpt. Jaroše 45 Brno 602 00
Klub Porta Soběslav Na Ohradě 432/II Soběslav 392 01
Klub přátel Koletovy hornické hudby Vyšehradská 267 Rtyně v Podkrkonoší 542 33
Klub Sluníčko - Unijazz, z. s. Radnická 1007 Nové Město na Moravě 592 31
Klub sportovního potápění Tachov K. Světlé 505 Tachov 347 01
Klub žen Lhotka z.s. Lhotka 89 Lhotka 739 47
KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí Lochmanova 1400 Ústí nad Orlicí 562 01
Kolegium pro duchovní hudbu Klatovy, z.s. Měchurova 370 Klatovy 339 01
Kolektiv A.M.180 Na dračkách 20 Praha 6 - Střešovice 160 00
Kontrapunkt, z. ú. Severní 753/10 Předměřice nad Labem 500 03
Kraj pro život,s.r.o. 8. května 59/971 Šumperk 787 01
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně Vavrečkova 7040 Zlín 760 01
Krakonošovo s.r.o. Podolská 496/124 Praha 4 147 00
Královéhradecké sborové slavnosti, z. s. Československé armády 300 Hradec Králové 500 03
Kredance z.s. Klavíkova 1563/1 České Budějovice 370 01
KULT, spolek Veleslavínova 14 Ústí nad Labem 400 11
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. Boženy Němcové 552/32 Chomutov 430 01
Kultura pro Slezskou Ostravu Kmetská 9/1299 Ostrava - Slezská Ostrava 710 00
Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. Panská 79 Rychnov nad Kněžnou 516 01
Kulturní a informační centrum města Přelouče Masarykovo náměstí 26 Přelouč 535 01
Kulturní a informační středisko Hronov nám. Čs. armády 500 Hronov 549 31
Kulturní a společenské středisko "Střelnice" Střelniční 1/256 Český Těšín 737 01
Kulturní centrum Cooltour Ostrava z.ú. Macharova 302/13 Ostrava 702 00
Kulturní centrum Lanškroun nám. A. Jiráska 1 Lanškroun 563 01
Kulturní centrum Rakovník Na Sekyře 2377 Rakovník 269 01
Kulturní dům Dolní Benešov Opavská 161 Dolní Benešov 747 22
Kulturní dům Josefa Suka Havlíčkova 514 Sedlčany 264 01
Kulturní dům města Soběslavi Jirsíkova 34 Soběslav 392 01
Kulturní dům Střelnice Vančurova 378 Vrchlabí 543 01
Kulturní Jižní Město, o.p.s. Malenická 1784/2 Praha 4 148 00
Kulturní Luhačovice,z.s. Náměstí 28.října 543 Luhačovice 763 26
Kulturní středisko Dobříš Mírové nám. 68 Dobříš 263 01
Kulturní středisko města Blanska Hybešova 1 Blansko 678 01
Kulturní středisko města Ústí nad Labem Velká Hradební 33 Ústí nad Labem 400 01
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p.o. Komenského 1 Valašské Meziříčí 757 01
Kunovjan, z.s. Záchalupčí 952 Kunovice 686 04
KVCM s.r.o. Třebovská 164/34 Mohelnice 789 85
Květ - spolek klubů dětí a dětských domovů, z.s. Nad Štolou 6 Praha 7 170 00
Kytice Chlebovická 495 Praha 9 - Letňany 199 00
Ladislav Tomeš Za Sady 266 Mirotice 398 01
Lázeňská kolonáda Luhačovice, o.p.s. Lázeňské nám. 436 Luhačovice 763 26
Lotos, s.r.o. Bublíkova 2189/5 Praha 8 182 00
Lukáš VILHUM Lomená 815 Březová-Oleško - Oleško 252 45
Lunchmeat Lannova 6/1540 Praha 1 - Nové Město 110 00
MAHLER 2000 Jaromírova 54 Praha 2 128 00
Martina Dimmerová Hradešínská 51 Praha 10 101 00
Matice slezská Národopisný areál 260 Dolní Lomná 739 91
Medial agency, s.r.o. Lidická 1879/48 Brno 602 00
Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace Komenského 5 Opava 746 01
Merlet s.r.o. Beranových 65 Praha 9 199 02
Město Benátky nad Jizerou Zámek 49 Benátky nad Jizerou 294 71
Město Bruntál Nádražní 20 Bruntál 792 01
Město Bučovice (Informační a kulturní zařízení města Bučovice) Jiráskova 502 Bučovice 685 01
Město Bystřice pod Hostýnem Masarykovo náměstí 137 Bystřice pod Hostýnem 768 61
Město Jílové u Prahy - Kulturní centrum Masarykovo náměstí 194 Jílové u Prahy 254 01
Město Krupka- Kulturní zařízení města Krupka Komenského 202 Krupka 417 42
Město Podbořany Mírová 615 Podbořany 441 01
Město Tábor, odbor kultury a cestovního ruchu Žižkovo nám. č.p. 2 Tábor 390 15
Město Tanvald Palackého 359 Tanvald 468 41
Město Teplice nad Metují Rooseveltova 15 Teplice nad Metují 549 57
Město Velké Bystřice Zámecké nám. 79 Velká Bystřice 783 53
Městská část Praha 9 Sokolovská 14/324 Praha 9 180 49
Městská kulturní zařízení Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace Masarykovo náměstí 140 Bělá pod Bezdězem 294 21
Městská kulturní zařízení v Litoměřicích Na Valech 2028 Litoměřice 412 01
Městské divadlo Děčín Teplická 75 Děčín IV - Podmokly 405 02
Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o.p.s. Liberecká 122 Jablonec nad Nisou 466 01
Městské divadlo Varnsdorf Partyzánů 1442 Varnsdorf 407 47
Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace třída Tomáše Bati 4091 Zlín 760 01
Městské kulturní centrum Beroun Holandská 118 Beroun - Centrum 266 01
Městské kulturní středisko Červený Kostelec Žižkova 365 Červený Kostelec 549 41
Městské kulturní středisko Havířov Hlavní třída 246/31a Havířov - Město 736 01
Městské kulturní středisko Holešov nám. F.X. Richtra 190 Holešov 769 01
Městské kulturní středisko Kojetín,příspěvková organizace nám. Republiky 1033 Kojetín I - Město 752 01
Městské kulturní středisko Strakonice Mírová 831 Strakonice 386 01
Městské kulturní středisko Tachov nám. Republiky 85 Tachov 347 01
Městské kulturní středisko Třebíč Karlovo nám. 47 Třebíč 674 01
Městské kulturní středisko v Domažlicích nám. Míru 51 Domažlice 344 01
Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou Masarykovo nám. 100 Náměšť nad Oslavou 675 71
Městské kulturní zařízení Uničov Moravské náměstí 1143 Uničov 783 91
Městské Tylovo divadlo Masarykova 128 Kutná Hora 284 01
Městský dům kultury Karviná,příspěvková organizace tř. Osvobození 1639/43 Karviná - Nové Město 735 06
Městský klub v Novém Městě nad Metují Komenského 30 Nové Město nad Metují 549 01
Městský kulturní klub Hlinečan-multifunkční centrum Adámkova 341 Hlinsko 539 01
Městský kulturní podnik-FIDIKO Žamberk Nádražní 39 Žamberk 564 01
Městský úřad Zruč nad Sázavou Zámek 1 Zruč nad Sázavou 285 22
Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, o.p.s. Polní 6 Brno 639 00
Mezinárodní festival Divadlo Plzeň Sedláčkova 174/2 Plzeň 301 00
Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest, s.r.o. Růžová 13/951 Praha 1 110 00
Mezinárodní společnost A. Dvořáka o.p.s. Hradecká 5 Praha 3 130 00
MFSF Jánošíkov dukát - Dr. Vlastimil Fabišík Chodská 19 i Brno 612 00
MgA. Irena Chřibková U Libeňského pivovaru 5/1334 Praha 8 180 00
Mgr. Štěpánka Kašparová - Kult. agentura. Štěk Sametová 733/7 Liberec 460 01
MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Machkova 1646 Praha 4 149 00
Michal Šenbauer Sun music Nevanova 1032/24 Praha 163 00
Milevskem, s.r.o Nádražní 846 Milevsko 399 01
Millennium Travel, s.r.o Na Císařce 32/3224 Praha 5 150 00
Mladá scéna Pod Lesem 263 Ústí nad Orlicí 562 03
MMC Praha s.r.o. U Nikolajky 957/11 Praha 5 150 00
Monte Christo - Pavel Chalupa Králodvorská 5 Praha 1 110 00
Moravská filharmonie Olomouc Horní náměstí 23 Olomouc 772 00
MQFF Mezipatra z.s. Francouzská 284/94 Praha 101 00
MSFH 2010 s.r.o. Seifertova 571/5 Praha 3 130 00
MTA Praha Trojanova 5 Praha 2 120 00
MUDr.Pavel Kopřiva Banskobystrická 205/24 Brno 621 00
Musica Florea z.s. U Cihelny 108 Bořanovice - Pakoměřice 250 65
MUSICA Holešov, z. s. F.X. Richtra 190 Holešov 769 01
MUSICA VIVA z.s. Tř. 1. Máje 5 Olomouc 772 00
Na podporu aktivit v N.B.,z.s. Masarykovo náměstí 1 Nový Bydžov 504 01
Na Věčnosti z.s. Velká Mikulášská 11/463 Znojmo 669 02
Náboženská obec Církve československé husitské v Dobrušce Zd. Nejedlého 668 Dobruška 518 01
Nadace - Historické a kulturní dědictví regionu města Budyně nad Ohří Mírové náměstí 65 Budyně nad Ohří 411 18
Nadační fond Festival komorní hudby Zámek 57 Český Krumlov 381 01
Nadační fond Festival spisovatelů Praha Národní 37/416 Praha 110 00
Nadační fond Jičín - město pohádky Denisova 400 Jičín 506 01
Nadační Fond Mezinárodní Fórum Mládeže Tatarkova 733/2 Praha 4 140 00
Nadační fond Přerovského jazzového festivalu Kratochvílova 1/148 Přerov 2 750 02
Náchodská Prima sezóna, o.p.s. Masarykovo nám. 1 Náchod 547 01
Národní divadlo Brno, p. o. Dvořákova 11 Brno 657 70
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace ul. Čs. Legií 14/148 Ostrava - Moravská Ostrava 701 04
Národní dům Frýdek-Místek Palackého 134 Frýdek - Místek 738 02
Národní ústav lidové kultury Zámek 672 Strážnice 696 62
Národní ústav pro autismus, z.ú. Brunnerova 1011/3 Praha 17 - Řepy 163 00
Národopisný spolek Pálava Wolkerova 514/11 Mikulov 692 01
NB Trade, s.r.o. Za Pekárnou 102 Bohuňovice 783 14
NedomYsleno ČR, s.r.o. Hrusická 2510/2 Praha 4 141 00
Nerudný Fest.cz Strakonická 1601 Černošice 252 28
Netradiční, Petr Hromjak Zalužanská 1271 Mladá Boleslav 293 01
NIPOS - útvar ARTAMA Fügnerovo náměstí 5 Praha 2 120 21
Nová síť z.s. Osadní 26 Praha 7 170 00
NRG production Václavská 6/237 Brno - Staré Brno 603 00
Nymburské kulturní centrum Palackého třída 449 Nymburk 288 02
Obec Dětenice Dětenice 141 Dětenice 507 24
Obec Křenovice Školní 535 Křenovice 683 52
Obec Milotice Školní 72 Milotice 696 05
Obec Tvrdonice nám. Míru 31 Tvrdonice 691 53
OBSCENE productions,s.r.o. Bukovka 73 Lázně Bohdaneč 533 41
Or-fea, spol. s r.o. Těšnov 9/1162 Praha 1 110 00
OS Dobromysl Pacov Malovcova 310 Pacov 395 01
Ostrovy s.r.o. Slunná 27 Praha 6 160 00
Osvětová beseda Ratiškovice U Radnice 1300 Ratiškovice 696 02
Osvětová beseda Vysokov Vysokov 108 Vysokov 549 12
Otrokovická beseda, s.r.o. nám. 3. května 1302 Otrokovice 765 02
OUTDOOR FILMS s.r.o. Smetanovo nám. 7 Ostrava 702 00
P&J MUSIC, spol. s r.o. Ječná 516/28 Praha 2 120 00
PAF, z. s. Wurmova 7 Olomouc 779 00
Pavel BARNÁŠ Heřmanova 51/846 Praha 7 - Holešovice 170 00
Pavel Nenkovský Pionýrů 19/1159 Mohelnice 789 85
Pavel Vaněk (Divadlo DUHA) Palackého 966 Polná 588 13
Pavla Walková-DKW Ke splavu 2348 Frýdek-Místek 738 01
PETARDA PRODUCTION a.s. Olbrachtova 29/961 Ostrava - Slezská Ostrava 710 00
Petr Parýzek Osiková 1781/2c Kosov u Českých Budějovic 370 08
Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem,z.s.. Jesenická 226 Vrbno pod Pradědem 793 26
Pivovar Litovel a.s. Palackého 934 Litovel 784 01
Plzeňská filharmonie,o.p.s. Náměstí Míru 2363/10 Plzeň 301 00
Plzeňská folklorní scéna, z.s. Vřesová 546 Zruč-Senec 330 08
Pod svícnem Farní 16 Frýdek - Místek 738 01
Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily,z.s. Nádražní 213 Semily 513 01
Políčko,z.s Svépomoc 182 Polička 572 01
POLSKI ZWIĄZEK KULTURALNO - OŚWIATOWY / POLSKÝ KULTURNĚ - OSVĚTOVÝ SVAZ Mariánské náměstí 18 Jablunkov 739 91
PONTES - Lupulus s.r.o. Na Pankráci 24 Praha 4 140 00
Pontopolis, z.s. Riegrova 52 Polička - Město 572 01
Porta Lannova 53 České Budějovice 370 01
Pragokoncert Bohemia a. s. U Bulhara 3 Praha 1 110 00
Prague Fringe, s.r.o. Budečská 16 Praha 2 - Vinohrady 120 00
Prague Proms, o. p. s. Weilova 2/1144 Praha 102 00
Pražská společnost bloumající veřejnosti Na Smetance 14 Praha 2 120 00
Pražské jaro, o.p.s. Hellichova 18/553 Praha 1 - Malá Strana 118 00
ProART Vranovská 32b Brno 614 00
První festivalová s.r.o Purkyňova 74 Praha 1 110 00
Přátelé dobré hudby,z.s. Dolní Újezd 169 Dolní Újezd 569 61
Přátelé Vidova a okolí Vidov 34 České Budějovice 370 07
Příští vlna z.s. Novovysočanská 9 Praha 9 190 00
Psychiatrická nemocnice Bohnice Ústavní 91 Praha 8 - Bohnice 181 02
RACHOT Production s.r.o. Kubelíkova 27/1548 Praha 3 130 00
RED HILL PRODUCTION z.s. Červený vrch 2122/7 Ústí nad Labem 400 11
Renáta Černá K Rybníčkům 521 Chýně 253 01
Renée Nachtigallová Podle Lomu 27 Praha 13 - Třebonice 155 00
Right News Prosečnice 65 Týnec nad Sázavou 257 41
Robert Černý Sládečkova 76 Ostrava 715 00
RockField Solidarity 39 Praha 10 100 00
Rodinný pivovar BERNARD a.s. 5. května 1 Humpolec 396 01
RR z.s. Braunerova 1023 Roztoky 252 63
RSC Čechie Slaný Vepřkova 3/647 Slaný 274 01
S radostí, z. s. Plzeňská 1261 Varnsdorf 407 47
Salesiánský klub mládeže,z.s. Zlín Okružní 5430 Zlín 760 05
SASME Kultura s.r.o. Tušimice 26 Kadań 432 01
Scandula, z.s. Vltavská 15 Libčice nad Vltavou 252 66
SDH Dolce Dolce 32 Přeštice 334 01
Sdružení Mělnický Vrkoč, z.s. 1. máje 117 Lužec nad Vltavou 277 06
Sdružení pro podporu animovaného filmu z.s. Hradešínská 6 Praha 10 101 00
Sdružení pro rozvoj Soláně,z.s. Bzové 325 Karolinka 756 05
Sdružení profesionálních a dobrovolných kulturních pracovníků kpt. Nálepky 1639 Benešov 256 01
Sdružení přátel folkloru Severní Hané Růžová 458 Postřelmov 789 69
Sdružení přátel folkloru v Brně, z.s. Charbulova 231/3 Brno 618 00
Sdružení Telepace Kostelní nám. 2 Ostrava, Moravská - Ostrava 702 00
Sdružení TULIPAN Sokolská 113/8 Liberec 1 460 01
Sdružení válečných veteránů ČR Sokolská 33 PRAHA 2 120 00
Sdružení Větrov, z.s. Divadlo Krakonoš 302 Vysoké nad Jizerou 512 11
Severočeská filharmonie Teplice Mírové náměstí 2950 Teplice 415 01
Signal productions s.r.o Varšavská 516/19 Praha 2 120 00
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, zapsaný spolek Krakovská 21 Praha 110 00
Skandinávský dům, z. s. Dejvická 3 Praha 6 160 00
Slezský soubor Heleny Salichové, z.s. Studentská 1770 Ostrava 708 00
Slovácký krúžek Stará Břeclav, z.s. Generála Šimka 53/1463 Břeclav 690 03
Slovo 21, z. s. Štěpánská 1 Praha 2 120 00
Slovo a hlas, z. s. Křižovnická 97/8 Praha 1 110 00
Slunečnice Hudečkova 1/664 Děčín 405 01
SMBK SPOLEK Kramolišova 129 Valašské Klobouky 766 01
Smetanova Litomyšl, o.p.s. Jiráskova 133 Litomyšl 570 01
Soubor lidových písní a tanců Čtyřlístek Komenského náměstí 209 Nové Strašecí 271 01
Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary, z.s. Jiráskova 14/1704 Karlovy Vary 360 01
SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České 1. máje 249/37 Odry 742 35
Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas náměstí Republiky 999 Trutnov 541 01
Společnost F. V. Heka ORLICE 178 Letohrad 561 51
Společnost Fryderyka Chopina, spolek Hlavní 47 Mariánské Lázně 353 01
Společnost Gaspard, z.s. Milady Horákové 109/108 Praha 6 160 00
Společnost poezie,z.s. Krátká 28 Praha 10 100 00
Společnost pro duchovní hudbu Kolejní 4 Praha 6 160 00
Společnost pro FSU, z.s. Lesní 2946/5 Jihlava 586 03
Společnost pro kulturu obce Strání, z.s. Na Kopci 216 Strání 687 65
Společnost Zdeňka FIbicha,z.s. Neklanova 38 Praha 2 120 00
Spolek přátel DPS RADOST PRAHA, z.s. Šimáčkova 1452/16 Praha 7 170 00
Spolek Žlutice 2000 Hradební 53 Žlutice 364 52
Spolek Bezdružic, z.s. Pecka 301 Pecka 507 82
Spolek dětského pěveckého sboru Svítání Štefánikova 19 Praha 5 150 00
Spolek Filip Neri Sadová 611 Frýdek - Místek 738 01
Spolek Philokallia Chodská 14 Praha 2 120 00
Spolek Pojizerský folklór Bílá Hlína 3 Bílá Hlína 295 01
Spolek pro film a video Uničov Moravské nám. 1143 Uničov 783 91
Spolek pro vydávání časopisu LOUTKÁŘ Celetná 17 Praha 1 110 00
Spolek PROVE Husova 23 Hořice 508 01
Spolek přátel hasičských hudeb České republiky Rubešova 1175 Pelhřimov 393 01
SPOLU Olomouc, z.s. Dolní náměstí 27/38 Olomouc 779 00
STAMIC CREATIVE s.r.o. V Rohožníku 519 Praha 10 107 00
Statutární město Opava Horní nám. 69 Opava 746 26
Statutární město Ostrava Prokešovo náměstí 8 Ostrava 729 30
Statutární město Prostějov, Magistrát města Prostějova nám. T.G. Masaryka 130/14 Prostějov 796 01
STIMUL festival Nitranská 17 Praha 3 130 00
Stranou, z.s. Krameriova 5/674 Beroun 266 01
Struny podzimu,spol.s.r.o. Palackého 1/740 Praha 1 110 00
Středisko volného času Lipník nad Bečvou Komenského sady 1334 Lipník nad Bečvou 751 31
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o. Jiráskova 841/1a Krnov 794 01
Studentská unie ČVUT Zikova 4 Praha 6 166 36
Studio Citadela Klimentská 16 Praha 1 - Nové Město 110 00
Studio DAMÚZA o.p.s. Karlova 26/223 Praha 1 - Staré Město 116 65
Sukus Slezská 98 Praha 3 130 00
Svátky hudby, z. s. Třeboňská 530/2 Praha 4 140 00
Svatováclavský hudební festival, z.s. Dr. Šmerala 6 Ostrava 702 00
Šatlava Music Rašínova 525 Přibyslav 582 22
Tanec Praha z.ú. Husitská 24a/899 Praha 3 130 00
Taneční centrum Praha - konzervatoř Pod Žvahovem 463 Praha 5 152 00
TATRMANI Sudoměřice u Bechyně 30 Sudoměřice u Bechyně 391 72
Těšínské divadlo Český Těšín, příspěvková organizace Ostravská 67 Český Těšín 737 35
THEATER.cz, z.s. Karlovo nám. 28 Praha 2 120 00
Theatrum Kuks z.s. Stanovice 29 Stanovice 544 01
TIC BRNO, příspěvková organizace Radnická 2/365 Brno 602 00
Tomáš Hanzlík Doubravice 36 Moravičany 789 82
Tomáš Katschner (Alternativa pro kulturu z.s.) V Domcích 125 Trutnov - Horní Předměstí 541 01
Tomáš Staněk Kozlov 38 Česká Třebová 560 02
Tony nad městy Litvínovská 524 Praha 9 190 00
TRS,z.s. U Nádrže 257 Třeboň 379 01
TS Magdaléna, z.s. Liščí 139 Rychnov u Jablonce n. Nisou 468 02
Turnovská Bohéma, z.s. nám. Českého Ráje 5 Turnov 511 01
Tylova léta K Břízkám 243 Hradec Králové 500 09
Tylův dům Vrchlického 53 Polička 572 01
UDANAX, s.r.o. Hruškové Dvory 44 Jihlava 586 01
UM Production s.r.o. Pařížská 5 Praha 1 110 00
Unijazz, sdružení pro podporu kulturních aktivit Jindřišská 901/5 Praha 1 110 00
Univerzita Palackého v Olomouci Křížkovského 8 Olomouc 779 00
ÚSTECKÁ KULTURNÍ PLATFORMA Na Ladech 2654/57 Ústí n. L. 400 11
Václav Hlaváček Machatého 689 Praha 5 152 00
Valašské národní divadlo Vsetínská 46 Karolinka 756 05
Valašský folklorní spolek Bartošky 583 Frenštát pod Radhoštěm 744 01
Vedle Jedle, z. s. U Děkanky 10 Praha 4 140 00
Veselíme se Fügnerova 973 Veselí nad Moravou 698 01
Veselské kulturní centrum, z. ú. náměstí Míru 667 Veselí nad Moravou 698 01
Virtuosi di Mikulov, z.s. Komenského 224/1 Mikulov 692 01
Vladana Rýdlová - Taktika Muzika Matějská 2739/24 Praha 6 - Dejvice 160 00
Vojtěch Pohorský Bílkovice 49 Bílkovice 257 26
Volume XIII. Nerudova 1228/9 Moravská Třebová 571 01
Votvírák spol. s.r.o. Revoluční 1082/8 Praha 1 110 00
Vrchlického divadlo Osvoboditelů 411 Louny 440 01
Východočeské divadlo Pardubice U Divadla 50 Pardubice 531 62
Východočeské volné sdružení pro amatérský film a video Myslbekova 602 Hradec Králové 500 03
Vysokomýtská kulturní o.p.s.-středisko M-klub Litomyšlská 72 Vysoké Mýto 566 01
W sdružení Písek z. s. Dr.M.Horákové 1720 Písek 397 01
Westmusic, s.r.o Pražská 39/114 Plzeň 301 00
Z kola ven,z.s. Lesní čtvrť 419 Fryšták 763 16
Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, příspěvková organizace Šmeralova 336/15 Karlovy Vary 360 05
Základní škola Bruntál Rýmařovská 15 Bruntál 792 01
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace Poděbradova 610 Louny 439 42
Základní umělecká škola Moravská Třebová Zámecké nám. 1/185 Moravská Třebová 571 01
Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, okr. Chomutov J.A. Komenského 677 Klášterec nad Ohří 431 51
Zámek Slavkov - Austerlitz Palackého nám. 1 Slavkov u Brna 984 01
Zámostí, s.r.o. Kofránkova 564/8 Třebíč 674 01
Zazpívejme si Kocourov 7 Bílá 463 42
Zdeněk PILECKÝ - ZIG-ZAG tap & swing Vlastina 11/531 Praha 6 161 00
Zdeněk Tofel Sušilova 1/919 Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky 709 00
ZUŠ Jižní Město Křtinská 673 Praha 4 - Háje 149 00
ZUŠ Říčany Masarykovo náměstí 57 Říčany 251 01
Zuzana Slouková Tyršovo nám. 24 Sezemice 533 04
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana Štítného 5/520 Praha 3 130 00
ŽUMPA, ochotnický spolek Tyršova 183 Nučice 252 16